Untitled design 90

Ozdravný týždeň s Vitalcentrom

IMG-20180125-WA0001Ak je náš organizmus dlhodobo vystavovaný stresu, chemickým látkam, liekom, ťažkým kovom či iným všadeprítomným neduhom modernej doby, postupne dochádza k oslabeniu jeho samočistiacich schopností a k nahromadeniu škodlivých látok v našom tele. To má za následok postupné narušenie biochemických procesov, metabolizmu či imunity a súčasne vznik alergií, ekzémov, astmy či mnohých iných ťažkostí, všeobecne spadajúcich pod označenie civilizačné choroby.

Z našich vlastných skúseností odporúčame na naštartovanie samo-ozdravného procesu organizmu jeho odľahčenie. Preto sme pre vás pripravili už VII. ozdravný týždeň s Vitalcentrom.

Program pobytu je zostavený na mieru aktívnym ľuďom so záujmom o zdravý životný štýl s odbornou medicínskou garanciou Vitalcentra a MUDr. Emílie Luknárovej. V priebehu pobytu absolvujete vstupnú a výstupnú celotelovú analýzu, odborné prednášky týkajúce sa stravy a jej vplyvu na náš organizmus, komplexné cvičenie zamerané na spevnenie tela, prechádzky v krásnom lesnom prostredí.

Náš program je založený na päť dňovom prijímaní ovocno-zeleninových štiav Biotta, zostavených podľa zásad Breussovej kúry, ktoré Vášmu telu dodajú potrebné množstvo energie na zvládnutie celého procesu.

Celý pobyt prebieha pod dohľadom lekára.

Miesto konania:
Hotel Junior Piatrová, Vrútky
Link na hotel nájdete TU

Dátum:
13.04. - 19.04.2018

Cena:
  • Dvojposteľová izba / osoba, do 28.02.: 245 Eur, po 28.02.: 265 Eur
  • Jednoposteľová izba / osoba, do 28.02.: 290 Eur, po 28.02.: 310 Eur


Náplň pobytu:

1 deň: ľahká večera, vstupná celotelová analýza, úvodná prednáška
2-6 deň: šťavová detoxikácia so švajčiarskymi 100% ovocno-zeleninovými šťavami Biotta. Odborné prednášky, cvičenie na prevenciu a odbúranie nesprávnych pohybových stereotypov, spoločné vychádzky
7 deň: ľahké raňajky, výstupná celotelová analýza, záver a zhodnotenie pobytu

Pobyt vedie:
MUDr. Emília Luknárova a Ing. František Luknár

Prihlášku na náš pobyt nájdete TU alebo na recepcii Vitalcentra. Po akceptovaní prihlášky Vám zašleme údaje k platbe, program a pokyny k pobytu. Prihlásiť sa môžete do 28.03.2017.

VITALCENTRUM

Cintorínska 9

811 08 Bratislava

Vitalcentrum na

Tel.: +421 903 421 525 

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

Kde parkovať