hl baner

mamicky panvove dno

Starostlivosť o mamičky

Viac info nájdete TUPre mamičky a budúce mamičky, ktoré majú záujem o predpôrodnú fyzioprípravu alebo fyziostarostlivosť po pôrode, sme vytvorili program komplexnej starostlivosti. Zameriavame sa na aktuálne ťažkosti mamičky, oslabené svaly panvového dna, inkontinenciu, diastázu. Program je potrebné zahájiť vstupným vyšetrením - diagnostikou.  

Diagnostika svalov panvového dna

Rezervácia termínu TU 


Priatelia, naša diagnostika svalov panvového dna sa posunula opäť o level vyššie, vďaka ultrazvuku SONO Q3. Zaškoliť nás prišla skvelá PhDr. Ingrid Palaščáková Špringrová PhD. Viac informácií diagnostike svalov panvového dna nájdete TU.  
vlozky preventivne

Naše novinky
- výroba termoplastických vložiek na mieru
- použitie Diatermie na urýchlenie rehabilitácie
- využitie SONO Q3 pri diagnostike a rehabilitácii
- noví kolegovia

Priatelia, napriek prebiehajúcemu letu, sme si pre vás pripravili viacero noviniek. Aby ste boli stále v obraze, čo sa u nás deje, nezabudnite nás sledovať na facebooku. :)  

Rady našich odborníkov nájdete www.preventivne.sk


 

 

Začiatkom leta sa podarila pekná vec. Naši odborníci sa spojili s novým portálom preventivne.sk. Pravidelne budeme uverejňovať blogy a videá na témy, v ktorých sme doma - rehabilitácia, správny pohyb, zdravý chrbát. Tiež nás nájdete v rubrike "Otázky pre odborníka."
 

VITALCENTRUM

Cintorínska 9

811 08 Bratislava

Vitalcentrum na

Tel.: +421 903 421 525 

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

Kde parkovať