hl baner

samovysetrenie ulicny

Samovyšetrenie diastázy

Videonávod na boj s diastázou nájdete v našom obchode.

Diastáza brušných svalov je aktuálne problém, ktorý trápi veľa žien, hlavne mamičky po pôrode. Pripravili sme preto pre vás DVD návod s cvičením zameraným na boj s diastázou v domácom prostredí. 

 

Rehabilitácia v športe

Rozhovor s Michalom Uličným

Priatelia, prečítajte si prvý zo série rozhovorov so zverencami našej Vitalclinic. Dozviete sa, čo to znamená trénovať na triatlon a teda vynikať nie v jednom, ale v troch športoch naraz a samozrejme, aká je v celom tréningovom procese dôležitá regenerácia a cielená fyzioterapia.  
diastaza home sm kurz

Diastáza brušných svalov

Popri materských povinnostiach sa čerstvé mamičky veľakrát ani nenazdajú a o niekoľko týždňov majú pôvodnú kondíciu ako pred pôrodom. Čo však napriek prinavrátenej kondícii trápi viaceré z nich, je vytŕčajúce bruško, odborne: diastáza priamych brušných svalov.
 

SM SYSTEM - KURZ

Dátum: 1.12.2016
Čas: 17:30 - 19:30
Cena. 40 Eur

Prihlásenie na cvičenie TU

Naučte sa s nami správne cvičiť rehabilitačné cvičenie SM System. Na našom kurze pre začiatočníkov sa dozviete, akopomocou SM lán zastabilizovať a aktivovať svaly do správnej polohy v kľude a aj v pohybe.  

VITALCENTRUM

Cintorínska 9

811 08 Bratislava

Vitalcentrum na

Tel.: +421 903 421 525 

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

Kde parkovať