hl baner

diastaza workshop Ozdravn pobyt 13.04. - 19.04.Miesto  Vrtky

Starostlivosť o mamičky

Viac info nájdete TUPre mamičky a budúce mamičky, ktoré majú záujem o predpôrodnú fyzioprípravu alebo fyziostarostlivosť po pôrode, sme vytvorili program komplexnej starostlivosti. Zameriavame sa na aktuálne ťažkosti mamičky, oslabené svaly panvového dna, inkontinenciu, diastázu. Program je potrebné zahájiť vstupným vyšetrením - diagnostikou.  

Ozdravný pobyt s Vitalcentrum 2018

Dátum: 13.04.-19.04.
Miesto: Hotel Junior Piatrová, Vrútky

Prihláška TU


Milí priatelia, opäť sme pre vás pripravili náš ozdravný pobyt. Po minuloročnom vydarenom zážitku sa vrátime do krásneho prostredia Vrútok. Využite zvýhodnenú cenu do 28.02. Viac informácií o pobyte nájdete TU.  
doterra kit home

Doterra Bratislava

Objednávajte online

Do nášho portfólia sme pridali obľúbenú značku esenciálnych olejov Doterra, ktoré si môžete objednať už aj online. Prinesia vám ich kuriér alebo si ich môžete vyzdvihnúť u nás. 
 

Navštívte náš obchod

Obchod nájdete TU


 

 

Náš obchod je primárne  zameraný na boj proti diastáze brušných svalov, ale nájdete tu aj rehabilitačné pomôcky, ktoré vám pomôžu zmierniť dopad sedavého zamestnania, dosiahnuť dynamický sed, kompenzovať jednostranné preťaženie, spôsobené napríklad športom, predchádzať zraneniam alebo sa dostať späť do formy po úraze či operácii.  

VITALCENTRUM

Cintorínska 9

811 08 Bratislava

Vitalcentrum na

Tel.: +421 903 421 525 

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

Kde parkovať