hl baner

obruskuslaskou hotel piatrova

Predpôrodná príprava a popôrodná starostlivosť

Náš rozhovor nájdete TUPrečítajete si náš rozhovor s Rastieme.eu pre všetky maminy, ktoré zaujíma, ako sa o seba starať, a čo robiť ak už prídu ťažkosti. A tiež si nenechajte ujsť výnimočné podujatie "O brušku s láskou", ktoré sa uskutoční 11. novembra 2017. Nájdete tam aj nás.
 

Ozdravný pobyt s Vitalcentrom

Dátum: 12.10. - 18.10.2017
Prihláška TU

Pripravili sme pre vás už VII. ozdravný týždeň s Vitalcentrom. Program pobytu je zostavený na mieru aktívnym ľuďom so záujmom o zdravý životný štýl s odbornou medicínskou garanciou Vitalcentra a MUDr. Emílie Luknárovej.  
doterra English course

Doterra Bratislava

Objednávajte online

Do nášho portfólia sme pridali obľúbenú značku esenciálnych olejov Doterra, ktoré si môžete objednať už aj online. Prinesia vám ich kuriér alebo si ich môžete vyzdvihnúť u nás. 
 

Angličtina pre fyzioterapeutov

Trvanie: 14.8. - 24.8. 

Počet miest: 10

Cena: 159 Eur

Prihláška TU

Priatelia, fyzioterapeuti, zdokonalte si svoju pracovnú angličtinu. Naučíme vás v angličtine objednať zahraničného klienta, privítať ho, vyšetriť ho, vysvetliť mu terapiu, poďakovať mu a rozlúčiť sa s ním.  

VITALCENTRUM

Cintorínska 9

811 08 Bratislava

Vitalcentrum na

Tel.: +421 903 421 525 

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  

Kde parkovať